Ağız Kokusu Kliniği

Ağız kokusu kişilerde çürük dişlerden, yapılan kron- köprü işlemlerinin uyumunu kaybetmesinden ve çeşitli diş eti rahatsızlıklarından kaynaklı meydana gelen kötü durumdur.

Ağız Kokusu (Halitozis)

Kişilerde ağız kokusu birçok sebepten kaynaklı olarak ortaya çıkabilir. Ağız ve diş ile ilgili olabildiği gibi kişilerin farklı rahatsızlıklarından kaynaklı olarak da bu hoş olmayan durum görülebilir. Özellikle diyabet, karaciğer yetmezliği, açlık ve diyet gibi durumlar ile bu olumsuz durum yaşanabilir. Önemli olan ağız kokusuna neden olan sebepleri bulmak ve buna uygun olarak tedaviye başlamaktır. Kişilerin ağzı içi bakımına dikkat etmesi ve mutlaka gerekli kontrollerini yaptırması gerekir. Buna rağmen ağız kokusu meydana geliyor ise ayrıca hekime görünmelidir. Ağız kokusu sağlıklı bireylerde meydana gelebilecek bir durum değildir.

İLETİŞİM
KARAMAN
Karaman Mh. Demir Sok. No:48 ( Mudanya Yolu, Karaman Metro İstasyonu karşısı, Köfteci Yusuf Yanı ) Osmangazi / Bursa
Telefon : 0 (224) 247 1 347 - 0 (546) 247 1 347
ORHANGAZİ
Muradiye Mahallesi, Yalova Caddesi, No:57-A Orhangazi / Bursa
Telefon : 0 (224) 572 1 347 - 0 (546) 572 1 347
Mail : bilgi@yesilbeyazklinik16.com
HAKKIMIZDA
Yeşil Beyaz Klinik 16 Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniğinde etik kurallara bağlı kalarak uygulayacağımız hizmetleri hastalarımıza sunarız. Kişiselleştirilmiş hizmetimizden memnun olan ve bizimle devam etmeyi seçen, bizi aile ve çevrelerine tavsiye eden hastalarımızın olmasını amaçlarız.
© Tüm Hakları www.YesilBeyazKlinik16.com 'a Aittir

İrtibat : webtasarim74@gmail.com