Porselen Kaplama

Porselen kaplama işlemi kişilerde hasar gören dişlerin yerine uygulanan veya estetik görünümü düzeltmek amacı ile uygulanan bir çeşit diş protez uygulamasıdır.

Ağız İçi Protezler

Ağız içine uygulanan protezler kişilerde kayıp olan dişlerin yerine uygulanan veya estetik görünümü kötü olan dişlerin görünümünü düzelten bir uygulamadır. Kişiler muayene edildikten sonra eğer implant uygulaması ile düzeltme yapılmaz ise genel boşluklar vesaire porselen kaplama ile yapılır. İşlem sırasında dişlerde yapılacak dolgu işlemi için defektlerin boyutu uygun değil ise uygun kronlar ile restore işlemi yapılır.

Kişilerin dişlerinin önündeki estetik sorunlar için genellikle zirkonyum protezler ve laminate veneerler uygulanır. Bu sayede doğal ve estetik görünümler elde edilmektedir. Bu yöntemler ile kişileri dişlerinin önünde son derece estetik bir görünüm elde edilir.

Hassas bağlantı yöntemleri kullanılarak elde edilen bu işlemlerde hem estetik görünümün bozulması engellenir hem de yapıların dişe daha iyi tutulması sağlanır. Kısacası bu porselen kaplama işlemi başta estetik görünüm için olmak üzere her anlamda son derece etkilidir.

İLETİŞİM
KARAMAN
Karaman Mh. Demir Sok. No:48 ( Mudanya Yolu, Karaman Metro İstasyonu karşısı, Köfteci Yusuf Yanı ) Osmangazi / Bursa
Telefon : 0 (224) 247 1 347 - 0 (546) 247 1 347
ORHANGAZİ
Muradiye Mahallesi, Yalova Caddesi, No:57-A Orhangazi / Bursa
Telefon : 0 (224) 572 1 347 - 0 (546) 572 1 347
Mail : bilgi@yesilbeyazklinik16.com
HAKKIMIZDA
Yeşil Beyaz Klinik 16 Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniğinde etik kurallara bağlı kalarak uygulayacağımız hizmetleri hastalarımıza sunarız. Kişiselleştirilmiş hizmetimizden memnun olan ve bizimle devam etmeyi seçen, bizi aile ve çevrelerine tavsiye eden hastalarımızın olmasını amaçlarız.
© Tüm Hakları www.YesilBeyazKlinik16.com 'a Aittir

İrtibat : webtasarim74@gmail.com